Голова районної ради прийняв участь в сесії Якушинецької ОТГ

19.03.18

16 березня 2018 року голова районної ради Сергій Сітарський взяв участь в роботі чергової 13 сесії Якушинецької об’єднаної територіальної громади.

Важливо відзначити, що голосування за прийняття рішень сесії вперше проводились за допомогою електронної системи з використанням планшетів, які саме з цією метою були закуплені сільською радою.    

На порядок денний сесії було винесено 29 питань. Одним з головних питань було прийняття рішення про внесення змін до бюджету, відповідно до якого були виділені кошти для вирішення важливих для громади питань. Також, були розглянуті такі питання, як: прийняття майна у комунальну власність Якушинецької ОТГ, затвердження Стратегії розвитку Якушинецької об’єднаної  територіальної громади на 2018-2025 роки, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) громадянам, надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, розробка плану зонування та генерального плану с. Майдан, розробка генерального плану с. Слобода-Дашковецька, розробка планів зонування с. Лисогора, с.Ксаверівка, с.Слобода-Дашковецька  та інші питання, не менш важливі для повноцінного функціонування громади.

Загалом, депутати сільської ради попрацювали плідно, обговоривши та прийнявши рішення з майже 30 питань.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація