Голова районної ради прийняв участь в сесії Вінницької обласної Ради

01.10.18

28 вересня 2018 року голова Вінницької районної ради прийняв участь в роботі 35 чергової сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання, на яку зареєструвалось 65 депутатів. На початку вшанували пам’ять всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання.

Головуючий на сесії Анатолій Олійник звернув увагу депутатів обласної Ради на необхідності дотримання в депутатській діяльності та під час голосування в сесійній залі вимог Закону України «Про запобігання корупції» та врегулювання конфлікту інтересів.

Розпочали сесію з вручення відзнак Верховної Ради України та Почесних грамот обласної Ради та облдержадміністрації. Вітали нагороджених голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Під час затвердження порядку денного Анатолій Олійник повідомив, що для розгляду на пленарному засіданні чергової 35 сесії було запропоновано 87 питань. Після проведення президії обласної Ради з обговорення питань порядку денного їхня кількість стала 75. 

 

Як і на останньому пленарному засіданні 47 сесії районної ради 7 скликання, про результати діяльності органів прокуратури, тільки вже Вінницької області за 8 місяців 2018 року інформував виконувач обов‘язків прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий.

Після розгляду шостого питання «Про Бюджетний регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання», яке викликало бурхливі обговорення в сесійній залі, було оголошено перерву в сесійному засіданні.

Депутати повернулись до сесійної зали за півгодини, зібравши необхідний для продовження роботи кворум. Однак, на знак протесту через неприйняття бюджетного регламенту, фракції «Самопоміч» та «Батьківщина» заявили про припинення їхньої участі в сесії. Необхідної кількості депутатів для продовження пленарного засідання не було. Тому, голова обласної Ради Анатолій Олійник оголосив про закриття 35 чергової сесії.

Після дострокового закриття 35 сесії обласної Ради, на якій розглянули 6 питань порядку денного з 75, керівники фракцій зібрались у кабінеті голови обласної Ради для обговорення узгоджувальної позиції.

Після проведених перемовин учасники прийняли рішення: створити узгоджувальну комісію з вирішення питань щодо зміни до Регламенту обласної Ради 7 скликання, Плану роботи обласної Ради 7 скликання на 2019 рік, проектів рішень про Бюджетний регламент обласної Ради 7 скликання та змін до складу постійних комісій обласної Ради 7 скликання.

1 жовтня усі представники політичних фракцій мають надати кандидатури членів узгоджувальної комісії, а 2 жовтня – провести нараду щодо чотирьох вищезазначених питань та визначити дату проведення позачергової сесії обласної Ради.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація