Голова районної ради прийняв участь в сесії Писарівської сільської ради

26.03.18

23 березня 2018 року на запрошення очільника громади Дмитра Науменка голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в 23 сесії Писарівської сільської ради.

На сесії були розглянуті такі питання, як затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Писарівської сільської ради, звіту про виконання сільського бюджету за 2017 рік, висновку про вільний залишок бюджетних коштів, Програми «Шкільний автобус» на 2018 рік, Програми розвитку культури на 2018 рік, внесено зміни до Програми розвитку дошкільної освіти на 2018 рік, прийнято зміни сільського бюджету на 2018 рік, розглянуто блок земельних та інших питань, які є важливими для повноцінного розвитку громади.       

Під час та після розгляду питань порядку денного присутні задавали питання очільникам громади та району, на які отримували вичерпні відповіді. Одним з питань, яке цікавило громаду є майбутнє об’єднання громад.

На сесії сільської ради були присутні керівники освітніх закладів с. Писарівка та с. Щітки, отже, не дивно, що піднімались такі питання, як добудова Писарівської ЗОШ та реконструкція опалювальної системи в Щітецькій. На що голова районної ради порадив звертатись до народних депутатів України, які мають можливість вплинути на розподіл та виділення коштів з Фонду регіонального розвитку за прикладами минулого року.         

Також, голова районної ради Сергій Сітарський проінформував присутніх  про виділені з районного бюджету кошти. В свою чергу, керівники навчальних завкладів цікавились придбанням меблів і оргтехніки. Як зазначив Сергій Сітарський,  придбання меблів та оргтехніки повиннно відбуватись по Програмі «Нова українська школа». Зазвичай, сподіваємось на виділення коштів з Кабінету Міністрів України, але як показує практика, приходиться закривати питання за рахунок коштів районного бюджету. Тому, порекомендував директорам формувати запити на необхідні суми коштів і направляти як напряму на відділ освіти райдержадміністрації, так і звертатись до депутатів районної ради, закріплених за територіальною громадою.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація