Голова районної ради прийняв участь в щотижневій апаратній нараді...

06.10.20

Голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко 05 жовтня провів щотижневу апаратну нараду з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних служб.

Очільник РДА заслухав оперативну інформацію про поточну ситуацію у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, фінансового сектору, соціальної політики.

 На початку засідання керівник району підкреслив, що наразі найбільше уваги потребує ситуація із COVID-19, оскільки спостерігається значне збільшення хворих. Зокрема, необхідно збільшити кількість ліжко-місць в Вінницькій ЦРКЛ.

Про стан виконання місцевих бюджетів поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк. Вона зазначила, що за 9 місяців зведений бюджет району виконаний в сумі 137,7 млн грн, що становить 73,8 % до річного плану та 107% до плану на звітний період, понад план надійшов 1 млн грн. Разом з тим за 9 місяців не виконано районний та 3 сільських бюджетів. Тому наголосила головним розпорядникам коштів районного бюджету на потребу активізувати роботу стосовно виконання плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району, вишукування додаткових джерел, забезпечення жорсткого режиму економії бюджетних коштів та дотримання належного рівня фінансово-бюджетної дисципліни на 2020 рік.

Про результати моніторингових досліджень та позапланових заходів державного контролю на підконтрольних об’єктах щодо дотримання ними санітарних норм в умовах карантину інформував начальник Вінницького районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби у Вінницькій області  Віктор Буравінський. Зазначив, що одним із проблемних питань є організація централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та поліетиленовими пакетами, з подальшою утилізацією згідно з укладеними угодами на вивіз твердих побутових відходів.

Окремо на нараді обговорено актуальні питання поточного тижня стосовно відкриття «Широкогребельського НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ», відправлення призовників на строкову службу та стан виконання заходів щодо усунення недоліків, або покращення стану пожежної та техногенної безпеки по об’єктах, на яких розміщенні виборчі дільниці.

Підбиваючи підсумки засідання, голова райдержадміністрації Євгеній Луценко дав низку доручень керівникам структурних підрозділів РДА та служб району за відповідними напрямками роботи.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація