Голова районної ради прийняв участь в роботі сесії Бохоницької сільської ради

20.02.19

19 лютого 2019 року голова районної ради Сергій Сітарський взяв участь в роботі сесії Бохоницької сільської ради. На порядок денний виносилось 26 питань, серед яких Звіт Бохоницького сільського голови про виконану за 2018 рік роботу та питання про добровільне об’єднання територіальних громад за пропозицією Агрономічної сільської ради.    

 

Питання добровільного об’єднання викликало тривалі обговорення та численні запитання, багато з яких залишились без відповіді. Слід зазначити, що згідно порядку денного депутати повинні були прийняти рішення про відмову щодо об’єднання з Агрономічною сільською радою. Про такі результати свідчать і результати проведеного в грудні минулого року референдуму, згідно якого дві третини мешканців не підтримали об’єднання з будь-якою громадою, і їх влаштовує сьогоднішній статус села. Варіант, передбачений перспективним планом, а це приєднання до села Агрономічне, набрав найменше голосів. Аби отримати роз’яснення, на сесію був запрошений директор Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Левченко. Він поінформував присутніх про проект Перспективного плану, який 5 березня 2019 року виноситься на затвердження сесії Вінницької обласної Ради. Відповідно до нього Бохоницька територіальна громада приєднується до Агрономічненської ОТГ разом з Ільківською та Медвеже-Вушківською територіальними громадами. І якщо сьогодні ще принцип добровільності існує, то в 2020 році всіх, хто не об’єднався добровільно, можуть об’єднати примусово. Після бурхливих обговорень рішення про відмову щодо об’єднання поставили на голосування, але прийнято воно не було.

Голова районної ради Сергій Сітарський зазначив, що від неприйняття рішення, процес не зупинився, а набирає нових обертів, тому необхідно продовжувати обговорення та, можливо, підготувати відповідну угоду про співробітництво, в якій визначити першочергові плани та заходи, виконання яких покласти на ту громаду, яка має стати центром.

Після бурхливого обговорення питання по об’єднанню перейшли до наступних питань порядку денного, по яких були прийняті відповідні позитивні рішення. 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація