«Новий курс Украни: нові можливості для кожного» - голова районної ради прийняв участь у прес-конференції лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко

24.10.18

23 жовтня у Вінницю презентувати свою нову програму «Новий курс України» приїжджала лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Спочатку вона зустрілась з представниками освітянської галузі та науковцями. Потім, в готелі «Франція» провела прес-конференцію, участь в якій також прийняв голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський.

Зустрітися з Юлією Володимирівною прийшла велика кількість медійників, більшу частину залу зайняли журналісти районних газет, серед яких була і представник Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Світлана Остапчук.

Тимошенко презентувала свою програму «Новий курс України». Під час прес-конференції для журналістів повідомила, що починає боротися за зниження ціни на газ для населення в понад двічі, висловилася про недоцільність користування кредитною програмою МВФ, обіцяла відмовитися від міжнародної фінансової допомоги та поруч з цим – не привести Україну до дефолту.

Окрім того Юлія Володимирівна назвала «причини занепаду» країни, спробувала пояснити, чому саме за її урядування зовнішній борг держави зріс з 12% до 35%, а також повідомила, що лідерство України на світовому ринку зерна – це проблема для держави.

Журналістами була піднята і тема війни, на що Тимошенко відповіла, що замість Мінського формату ініціюватиме «Будапештський формат» і звинуватила в продовженні війни діючу владу. Юлія Володимирівна крім іншого висловилася за запровадження страхової медицини з безкоштовним медичним обслуговуванням для соціально незахищених та неповнолітніх, а також пояснила, чому виступає за заборону політичної реклами, попри велику кількість власних рекламних білбордів по всій країні.

Також був представлений на обговорення проект нового Основного закону країни. Юлія Тимошенко закликала всіх небайдужих долучитися до обговорення Нової народної Конституції, остаточний проект якої, на її думку, має бути готовий до президентських виборів, щоб новий глава держави одразу після інавгурації міг винести документ на затвердження всеукраїнським референдумом.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація