Голова районної ради прийняв участь в пленарних засіданнях Медвеже-Вушківської та Агрономічної сільських рад

26.12.19

23 грудня поточного року під головуванням очільниці громади Павліни Роздайбіди відбулась сесія Медвеже-Вушківської сільської ради. На запрошення ініціативної групи с. Медвеже Вушко про питанню добровільного об’єднання територіальних громад на пленарне засідання завітали голова районної ради Сергій Сітарський, депутати обласної Ради Олександр Масленніков, Ігор Вернигор та депутат районної ради Тетяна Закревська.

Ініціативна група с. Медвеже Вушко має бажання приєднатись до Агрономічної ОТГ. На сьогодні жителі Медвеже-Вушківської громади розділились на дві частини: одна має бажання приєднатись до новоутвореної Агрономічної ОТГ, а друга - до Якушинецької ОТГ. Дане питання повинно було розглядатись на сесії, але навіть не було включено в порядок денний.

В ході сесії депутатами сільської ради прийнято бюджет на 2020 рік, затверджено Програми розвитку громади та інші нагальні питання.

Питання добровільного об’єднання лише обговорили та зійшлися на тому, що потрібно провести опитування або сільський референдум. Під час обговорення голова районної ради Сергій Сітарський зазначив, що стосовно добровільного об’єднання чи приєднання жителям села Медвеже Вушко потрібно надати більше інформації, більше детально розказати про плюси та мінуси обох пропозицій щодо об’єднання. Але довго буде тривати цей процес більш детального вивчення та визначенності залежить від голови сільської ради та депутатського корпусу.

Обговоривши питання на сесії Медвеже-Вушківської сільської ради, голова районної ради Сергій Сітарський ще встиг завітати на сесію Агрономічної сільської ради, на якій теж приймали бюджет на наступний рік та ще багато важливих для громади питань.

Перебуваючи на сесії Агрономічної сільської ради в ході обговореня та прийняття головного фінансового документа - сільського бюджету на 2020 рік, Сергій Сітарський зазначив, що в районному бюджеті на наступний рік передбачено кошти в сумі більше 2-х млн. грн. на завершення капітальних робіт по ремонту та утепленню даху Агрономічної СЗШ І-ІІІ ст.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація