Голова районної ради прийняв участь в обговоренні перспективи створення Агрономічненської об'єднаної громади

19.03.18

17 березня поточного року відбулось організоване ініціативною групою с.Агрономічне чергове обговорення питання стосовно перспективи про добровільне об’єднання і утворення Агрономічної об’єднаної територіальної громади.

Нагадуємо, що 25 лютого 2018 року за ініціативи мешканців Агрономічної громади та частини депутатського корпусу в приміщенні Будинку культури вже проходило обговорення питання про добровільне об’єднання і утворення Агрономічної об’єднаної територіальної громади.

Як і в минулий раз, в обговоренні взяв участь голова районної ради Сергій Сітарський, який представив ініціативній групі та присутнім фінансові розрахунки по спроможності майбутньої об’єднаної громади відповідно до показників 2018 року, надані фінансовим управлінням районної державної адміністрації.  

На зібранні, окрім членів ініціативної групи були присутні Агрономічний сільський голова Олег Шулікін, запрошений ініціативною групою, та представники громадських організацій. Обговорюючи добровільне об’єднання, присутні торкнулись також земельних питань та питань благоустрою.

Після обговорення питання добровільного об’єднання залишилось відкритим, тому чекаємо наступної зустрічі та подальшого обговорення питання з метою прийняття відповідного рішення.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація