Голова районної ради прийняв участь в нараді голів первинних профспілкових організацій

15.12.17

14 грудня 2017 р. в залі засідань районної ради під головуванням очільника Вінницької районної організації профспілки працівників освіти Михайла П'ятака відбулась розширена нарада керівників первинних профспілкових організацій освітянських закладів, в якій прийняв участь голова районної ради Сергій Сітарський.

Перед початком наради голова ВРОППО Михайло П'ятак нагородив грамотою за багаторічну сумлінну працю та вірність профспілці методиста ВРМЗО Вінницького району Людмилу Юрченко.

В нараді взяли участь керівники районних управлінь та служб, головний консультант юридичної служби обкому профспілки Т.Гиренко.
 
Сергій Сітарський розповів про особливості бюджетного процесу в 2018 р., специфіку та труднощі процесів формування ОТГ в межах району. Він запевнив освітян у тому, що, незважаючи на зменшення районного бюджету у зв'язку зі створеннм ОТГ, освітянська галузь була і буде пріоритетною для районної влади.
 
Начальник управління Пенсійного фонду Володимир Кубик ознайомив присутніх з особливостями пенсійної реформи та відповів на запитання.
Начальник управління праці та соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації Надія Ходацька розповіла про умови надання житлових субсидій, розмір та умови надання комунальних пільг, зміни у виплаті соціальної допомоги.
Головний економіст відділу освіти Ніна Кравець повідомила про стан виплати зарплати на кінець року та перспективи освітянського бюджету на 2018 рік. Вона наголосила, що освітяни району в повній мірі та свєчасно отримують заробітну плату, надбавки до зарплати й інші гарантовані виплати.
Гиренко Т.А. проінформував про деякі аспекти нового освітянського законодавстства та надав віповіді на численні запитання освітян.
 
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація