Голова районної ради прийняв участь в колегії Вінницької ОДА

18.07.19

17 липня поточного року голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в засіданні колегії Вінницької обласної державної адміністрації, на якій підбили підсумки соціально-економічного розвитку регіону протягом І півріччя 2019 року.

У засіданні взяли участь: голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступники голови ОДА Ігор Івасюк та Василь Броварник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

До роботи колегії долучились керівники структурних підрозділів, очільники райдержадміністрацій, ОТГ та районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники силових структур, позаштатні радники голови ОДА.

Під час засідання голова ОДА Валерій Коровій торкнувся практичних аспектів життєдіяльності регіону, а також ключових результатів, яких вдалося досягти в області протягом останніх кількох років.

У ході колегії директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко підбив підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2019 року, акцентувавши увагу на ключових показниках, які характеризують стан економіки регіону.

У ході засідання Володимир Мережко звернув увагу на динаміку зростання капітальних інвестицій, які безпосередньо впливають на розвиток промислового сектору економіки. Директор профільного департаменту також поінформував про  рівень оплати праці в області, приріст виробництва підприємств,  залучення інвестицій та реалізацію відповідних інвестиційних проєктів, обсяг експорту продукції, а також про інші показники, які відображають потенціал розвитку та конкурентоспроможності регіону.

Під час зустрічі директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук розповів про виконання програмних завдань стимулювання аграрного бізнесу, приділивши значну увагу реалізації державних програм підтримки АПК. Під час колегії посадовець також ознайомив присутніх з перебігом жнивної кампанії в області.

Про реалізацію завдань щодо продовження медичної реформи на Вінниччині розповіла директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Людмила Грабович, акцентувавши увагу на підвищенні якості та доступності медичної допомоги населенню, особливо у сільській місцевості. Людмила Грабович також ознайомила присутніх зі структурою потреб медичної допомоги, особливістю надання медпослуг, пов’язаних із вторинною медичною допомогою тощо.

Під час засідання в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк розповів про реалізацію заходів з питань впровадження реформи у галузі освіти, зазначивши про загальні підходи до розподілу освітньої субвенції на Нову українську школу.

Окрему увагу посадовець приділив реформуванню закладів професійно-технічної освіти, на базі яких створюються навчально-практичні центри, де відбуватиметься підготовка кваліфікованих кадрів.

Під час колегії також було порушено питання щодо створення мережі інклюзивно-ресурсних центрів та їх матеріального забезпечення, надання відповідних послуг дітям з особливими освітніми потребами.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація