Голова районної ради прийняв участь в колегії Вінницької облдержадміністрації по підсумках роботи за І квартал 2019 року

10.04.19
9 квітня, голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в засіданні колегії облдержадміністрації під керівництвом її очільника Валерія Коровія. У ході зібрання говорили про підсумки соціально-економічного розвитку області за І квартал 2019 року. Участь в засіданні також взяли заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступники голови облдержадміністрації Андрій Гижко, Олександр Крученюк, Ігор Івасюк, Василь Броварник, депутати обласної Ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови районних рад, райдержадміністрацій, голови ОТГ. 
 
 
Від Вінницького району у засіданні також взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голови ОТГ: Вороновицької - Олександр Ковінько, Якушинецької - Василь Романюк та Лука-Мелешківської - Володимир Сич.   
 
Розпочали зібрання із вручення державних нагород вінничанам. Так, згідно із Указом Президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагородили 19 вінничан.
 
Голову Вороновицької ОТГ Олександра Ковінька було нагороджено медаллю та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування, сумлінну працю та високий професіоналізм.
 
 
Головному лікарю Вінницького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолію Пірникозі вручено приз за перемогу у конкурсі Всесвітньої Коаліції управління робочим процесом у категорії «За виняткову користь у бізнес інноваціях».
 
Після вручення нагород голова облдержадміністрації Валерій Коровій розпочав засідання. Виступаючи перед присутніми зауважив, що Вінниччина провела шість хвиль мобілізації і стовідсотково виконала поставлені перед областю завдання.
 
– На Вінниччині нараховується 16 569 учасників АТО/ООС, що створює додаткову відповідальність перед державними органами виконавчої влади. Адже досить непрості виклики стоять перед нами, пов’язаних із реабілітацією цієї значної категорії жителів області, які виконали свій громадянський обов’язок. Вінниччина має численні втрати. Це 230 загиблих під час бойових дій, а також їхні сім’ї, які  ми не маємо права залишити напризволяще, – сказав Валерій Коровій.  
 
Також у своїй доповіді він звернув увагу на тринадцяти кілометрову фортифікаційну споруду Могилів-Подільського прикордонного загону, протитанковий рів, який вдалося відновити, нові застави, озброєння і техніка. – Все це ми зробили разом: силами облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, військового командування і прикордонників, – наголосив Валерій Коровій.
 
Окрім цього, голова облдержадміністрації Валерій Коровій розповів про досягнення області.  Зокрема,  зазначив, що на Вінниччині відбуваються колосальні зміни у веденні вітчизняного бізнесу.
 
– Зростає інвестиційна привабливість нашого регіону. Лише за декілька останніх років ціла низка іноземних інвесторів «UBC Group», «Fujikura», «Delphi», «КNESS group» розмістили свої потужності на Вінниччині. Варто зазначити, що в 2013 році 40% експорту з Вінниччини припадало на Російську Федерацію, в 2018 році – цей показник склав лише 3 %. Водночас, загальні обсяги експорту зросли вдвічі, –  розповів Валерій Вікторович.
 
Також під час колегії обговорили про розвиток інфраструктури, питання благоустрою та санітарного стану населених пунктів Вінниччини, виконання місцевих бюджетів та основні завдання на поточний рік, соціальне забезпечення.
 
 
 
За матеріалами сайту 
Вінницької обласної Ради
 
Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація