Голова районної ради прийняв участь в апаратній нараді...

15.08.17

14 серпня поточного року голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в апаратній нараді, яка проводилась головою районної державної адміністрації Михайла Демченка, на якій начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу та окреслювали заходи на найближчий період.

На нараді начальник відділу агропромислового розвитку Ігор Федчишин поінформував, що в районі завершено збирання ранньої групи зернових культур. Урожайність озимої пшениці склала 53,4 ц/га, ярої – 42 ц/га. Урожайність озимого ячменю склала 43,0 ц/га, ярого – 48,7 ц/га. З кожного гектара намолочено по 30,3 центнери ріпаку.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк поінформувала, що в навчальних закладах району тривають ремонтні роботи. Відділом освіти РДА закуплено меблі в навчальні заклади району, а також в дошкільні навчальні заклади сіл Прибузьке та Мізяківські Хутори.

Михайло Іванович дав доручення заступнику голови райдержадміністрації Олегу Бегусу і начальнику відділу освіти райдержадміністрації Світлані Томусяк забезпечити готовність шкіл району до роботи в новому навчальному році та прорахувати повну потребу енергоносіїв до стабільної роботи навчальних закладів району в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ліна Мельничук поінформувала,  що 16 серпня 2017 року останній день подачі інвестиційних проектів, які будуть фінансуватися з державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Також зазначила, що пріоритетними на 2018 рік є інвестиційні проекти регіонального розвитку за напрямками: розвиток спортивної інфраструктури, розвиток енергоефективності комунальних, навчальних та медичних закладів; створення новітнього освітнього простору, Центрів безпеки та Центрів надання адміністративних послуг.

Головний лікар первинної медико-санітарної допомоги Вадим Пасічник зазначив, що в повному обсязі здійснюється виписка рецептів на безкоштовні ліки, кошти були виділені з районного бюджету. Наразі триває медичний огляд дітей в навчальних закладах із залученням спеціалістів вторинної ланки. Були здійснені виїзди в села Агрономічне, Вінницькі Хутори та Якушинецьку ОТГ.

Старший інспектор з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Петро Олексій поінформував, що в серпні було проведено засідання комісії щодо призову громадян на строкову військову службу  до Національної гвардії України, де було відібрано 3 чоловіка.

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Орловська поінформувала всіх присутніх, що 22 серпня 2017 року буде проведено районне свято з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України, яке проходитиме в районному будинку культури с. Вінницькі Хутори.

Головою райдержадміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація