Голова районної ради прийняв участь в апаратній нараді...

11.12.17

 

Сьогодні, 11 грудня, голова районної ради Сергій Сітарський взяв участь в апаратній нараді, яку проводив голова районної державної адміністрації Михайло Демченко. На нараді начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу.

 

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька повідомила, що профінансовано виплату допомог сім’ям з дітьми на 9,1 млн.грн. за грудень 2017 року. Сума виплат  збільшилась у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму з грудня місяця у порівнянні з попереднім місяцем. Державна фіскальна служба надала доходи за ІІІ квартал 2017 року, тому проводяться нарахування субсидій по новим зверненням за листопад місяць.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк повідомила, що тривають ремонтні роботи в Ільківській та Лаврівській школах.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ліна Мельничук поінформувала, що з 28-ми об’єктів, на які виділено розпорядженням КМУ субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, завершено 18 об’єктів, що складає 64,3% від загальної кількості. За січень-листопад 2017 року бюджетними закладами, які утримуються за кошти районного бюджету, проведено 277 електронних закупівель через систему ProZorro. Очікувана вартість закупівель становить 95,4 млн.грн. З них проведено 147 допорогових закупівель. Економія коштів районного бюджету склала майже 12,1 млн.грн., в тому числі 9,7 млн.грн. допорогових закупівель.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Бондар розказала, що спільно зі спеціалістами відділу питань соціального захисту населення Вороновицької ОТГ на території ПТУ №14 провели заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля».

Голова райдержадміністрації Михайло Демченко зазначив, що потрібно оперативно працювати по тих об’єктах, на які виділено кошти з державного бюджету, адже до завершення року залишилося дуже мало часу. Потрібно максимально використати кошти, щоб вони не повернулися в державний бюджет.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація