Голова районної ради прийняв участь в апаратній нараді...

09.10.19

07 жовтня голова районної ради Сергій Сітарський та його заступник Олексій Плакида прийняли участь в черговій апаратній нараді під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Демченка. На нараді начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу. 

Керівники району заслухали оперативну інформацію про поточну ситуацію у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, фінансового сектору, агропромислового комплексу, соціальної політики.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк зазначила, що  до загального фонду зведеного бюджету району за січень-вересень  2019 року надійшло  власних  доходів в сумі  134581,2 тис.грн, що становить 78,2% до плану на рік з урахуванням змін (заплановано – 172194,4 тис.грн) та  104,6% до плану на звітний період (заплановано – 128603,9 тис.грн), понад план надійшло 5977,2 тис.грн.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька зазначила, що з 15 жовтня стартує опалювальний період. Проводиться прийом документів на субсидію, в переважній більшості одержувачам буде здійснено перерахунок в автоматичному режимі. З 1 жовтня пільги на житлово-комунальні послуги виплачуються готівкою за бажанням одержувачів. Також поінформувала, що надійшли кошти з державного бюджету на придбання двох квартир дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування.

Директор Вінницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Юрій Парфенюк поінформував, що в районі спостерігається позитивна економічна динаміка. Про це свідчать такі показники: протягом цього року до центру зайнятості звернулося на 51 людину менше в порівнянні з минулим роком. Всього звернулося 1 214 людей. Працевлаштовано 915 людей, що на 62 людини більше за попередній рік. На громадських роботах працювало 249 людей, а це на 44 людини більше за минулий рік. Збільшилась кількість вакансій – 1250 та роботодавців – 250. Позитивна динаміка зберігається у професійному навчанні.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк зазначила, що тривають будівельні роботи в Стрижавській та Ільківській школах. Усі навчальні заклади підготовлені до опалювального сезону та забезпечені паливними брикетами.

Начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Інна Грига повідомила, що господарства району завершують збирати сою та соняшник. Посівна площа сої 2 295 га, соняшнику 5 968 га. Зібрано понад 90% площ. Урожайність сої 26 ц/га, в минулому році 24 ц/га; соняшнику 32 ц/га, в минулому році 29,9 ц/га. Господарства продовжують збирати кукурудзу на зерно, посіяно 9 472 га, зібрано 2500 га (26%). Середня урожайність 85 ц/га, в минулому році 114 ц/га. Продовжується посів озимих культур під урожай 2020 року, план посіву 8 947 га. Через посуху посіви затримались. На сьогодні господарства посіяли озимої пшениці. Проводяться розрахунки з пайовиками за оренду землі. По оперативним даним нараховано 71,7 млн.грн. орендної плати, 10,5 % від розрахункової вартості землі, виплачено 50,5 млн.грн., це 70,7% від нарахованої суми.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ольга Скорбач повідомила, що до 28 жовтня проводяться осінні сільськогосподарські ярмарки. З Вінницького району беруть участь сільськогосподарські та продовольчі підприємства. Продукція товаровиробників району користується великим попитом.

В підсумку керівникам установ соціальної сфери було наголошено увагу про вжиття всіх необхідних заходів щодо готовності їх закладів до осінньо-зимового періоду.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація