Голова районної ради прийняв участь в апаратній нараді...

06.11.18

Вчора, 05 листопада, голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в черговій апаратній нараді під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Демченка. На нараді начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу. 

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Микитюк повідомила, що за 10 місяців зведений бюджет виконано на 108,6%, отримано 10,7 млн.грн. Разом з тим 6 сільських та 1 селищна рада виконали річні показники по доходах. Невиконаний бюджет Стадницької сільської ради - 410 тис.грн.  

В навчальних закладах району відновлено навчальний процес. У Вінницько-Хутірській школі мають розпочинаються будівельні роботи з перекриття даху.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ольга Скорбач зазначила, що опрацьовано звіти ДП «Архітектурно-планувального бюро» при архітекторі Вінницького району. За результатами роботи підприємство спрацювало прибутково. Відсоток виконання чистого фінансового результату складає 316,9 %.

Головний лікар центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов’яз доповів, що  триває перетворення лікарні у некомерційне прибуткове підприємство. Переповнене дитяче відділення - 44 дитини, неврологія та терапія. Продовжуються будівельні роботи зовнішнього ліфту - на сьогодні перекрили шахту ліфта, проводиться утеплення та штукатурні роботи. Через місяць приступлять до монтажу ліфта. Також будуть проводитись ремонтні роботи  в коридорі від дитячого відділення до поліклініки.

Начальник Вінницькго дорожньо-ремонтного підрозділу Олег Побірський зазначив, що на минулому тижні закінчили ямковий ремонт дороги у селі Лука-Мелешківська. Зараз є проблемні ділянки дороги в селах Ільківка, Славне та по напрямку дороги Вороновиця-Тиврів. Триває підготовка до зимового періоду.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим  керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація