Голова районної ради прийняв участь в апаратній нараді...

26.02.19

25 лютого голова районної ради Сергій Сітарський та його заступник Олексій Плакида прийняли участь в черговій апаратній нараді під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Демченка. На нараді начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу. 

Керівники району заслухали керівників щодо поточної ситуації у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, фінансового сектору, агропромислового комплексу, соціальної політики та в інших сферах району за минулий тиждень.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька роз’яснила як працюватиме монетизація субсидій. Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією. Всі решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

Начальник відділу з питань державної реєстрації – державний реєстратор відділу Наталія Стиран поінформувала, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи» до управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації було передано 48 реєстраційних справ юридичних осіб-релігійних організацій.

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ольга Скорбач повідомила, що відбулося засідання обласних комісій на яких розглядались перехідні проекти, які фінансуються декілька років по фонду регіонального розвитку. Цьогоріч визначили об’єкти – реконструкція будівель навчально-виховного закладу “Загальноосвітня школа I—III ступеня - ліцей смт Стрижавка” ; проведення мереж каналізації смт.Стрижавка та с.Агрономічне. Також зазначила, що до 1 березня триває подача онлайн-заявок на 16 обласний конкурс розвитку територіальних громад.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим  керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація