Голова районної ради прийняв участь в апаратній нараді

26.11.18

26 листопада голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь у щотижневій апаратній нараді, яку проводив голова районної державної адміністрації Михайло Демченко. На нараді начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних служб прозвітували про роботу за минулий тиждень.

Очільники заслухали оперативну інформацію про поточну ситуацію у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, фінансового сектору, агропромислового комплексу, соціальної політики. За результатами Михайло Демченко озвучив низку доручень керівникам окремих підрозділів райдержадміністрації.

Наразі, триває формування районного бюджету на 2019 рік. Також, підготовлено проект розпорядження про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік у зв’язку із виділенням розпорядженням КМУ додатково 5 млн. 310 тис.грн. субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, а саме, на капітальний ремонт дорожнього покриття в с.Ільківка, капітальний ремонт пологового відділення Вінницької центральної районної клінічної лікарні і придбання медичного обладнання для отоларингологічного відділення ЦРКЛ, реконструкцію мереж вуличного освітлення в с. Ксаверівка, реконструкцію покрівлі з влаштування скатного даху Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ.

В повному об’ємі завершено монетизацію субсидій. З нового року планується виплачувати субсидію у готівковій формі тим, хто буде звертатися за її призначенням у січні.  

На завершення були надані доручення відповідним службам привести у готовність сили цивільного захисту для оперативного реагування у зв’язку із погіршенням погодних умов та забезпечити належний стан доріг у період негоди.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація