Голова районної ради прийняв участь в апаратній нараді...

26.03.18

Сьогодні, 26 березня, голова районної ради Сергій Сітарський та його заступник Олексій Плакида взяли участь в черговій апаратній нараді, яку проводив голова районної державної адміністрації Михайло Демченко. На апаратній нараді начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька поінформувала, що профінансовано в повному обсязі пільги та субсидії за 2017 рік. До 5 травня буде здійснено щорічну одноразову виплату ветеранам війни відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань».

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк повідомила, що сьогодні в школах району розпочалися весняні канікули. В усіх навчальних закладах переведено опалення на економний режим.

Голова ВРО ВФСТ «Колос» АПК України Родіон Юсумбелі повідомив, що 25 березня відбулися фінальні змагання аматорської волейбольної вищої ліги 2017/2018 років у м. Ладижин Тростянецького району. Збірна команда Вінницького району зайняла ІІІ місце. Також відбулися обласні змагання з гирьового спорту в с. Чернятин Жмеринського району. Команда з Вінницького району посіла теж ІІІ місце.

Головний спеціаліст з питань режимно-секретної та мобілізаційної роботи Олексій Ілик зазначив, що 18 квітня відбудуться заходи з цивільного захисту Вінницької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2018 рік. Проводяться роботи щодо відновлення роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування. З 22-23 березня у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області було проведено дводенне заняття щодо організації роботи цих пунктів. У навчанні взяли участь 28 фахівців з сільських, селищних рад та ОТГ.

 

За матеріалами Вінницької РДА

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація