Голова районної ради прийняв участь в апаратній нараді...

21.08.17

21 серпня 2017 року голова районної ради Сергій Сітарський прийняв  участь в апаратній нараді під головуванням голови районної державної адміністрації Михайла Демченка, на якій начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники районних служб звітували про проведену за минулий тиждень роботу.

На нараді начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк розповіла про готовність шкіл району до роботи в новому навчальному році.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Задворна поінформувала про оздоровлення дітей пільгових категорій Вінницького району.

Головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов'яз доповів про хід ремонтних робіт закладу та про закупівлю овочів на зиму для медичних закладів.

Начальник поліції Вінницького районного відділення поліції Вінницького відділу поліції головного управління Національної поліції у Вінницькій області Віталій Стахов поінформував про операцію «Емігрант» та закликав усіх про інформування відділу стосовно людей, які нелегально проживають на території району.

Головний лікар первинної медико-санітарної допомоги Вадим Пасічник зазначив, що виписано на 23 тис.грн. безкоштовних ліків та озвучив, що проведено медичний огляд дітей в с. Лука-Мелешківська.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим  керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району: опрацювання питання подальшого функціонування «Родинного дому» та музичної школи у Вороновицькій ОТГ; приведення в належний стан спортивних майданчиків та спортзалів в школах району;  освоєння коштів субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток та інші доручення.

 

Джерело інформації: Вінницька РДА
 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація