Підсумки першого дня всеукраїнської наради-семінару Асоціації для представників органів місцевого самоврядування

12.09.18

11 вересня відбувся перший день наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування, що організовує Українська асоціація районних та обласних рад у Затоці, в якій приймає участь голова районної ради Сергій Сітарський. Загалом програма семінару розрахована на п'ять днів: з 11 по 15 вересня. 

Загальна тема 11 вересня звучала як «Головні гравці головної реформи країни».

Старт заходу розпочався з палких дискусій стосовно адміністративно-територіального устрою країни, а також розділення повноважень між органами місцевого самоврядування.

 

Тож вчора говорили на такі теми, як нормативне забезпечення децентралізації; подолання передумов конфлікту компетенцій між райрадою, райдержадміністрацією та ОТГ; державний нагляд за діяльністю ОМС.

Крім того, в рамках наради-семінару було проведено дві фахових майстерні проекту ПУЛЬС.

Ще представники Програми Ради Європи провели фокус-групи з головами обласних та районних рад для з’ясування інтересів у підвищенні професійної кваліфікації, а також розповіли про методику організації регіональних конкурсів журналістських робіт на тему децентралізації.

Давали відповіді та окреслювали перспективи децентралізації учасникам В’ячелав Негода, Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Василь Гуляєв, Народний депутат України, Юрій Ганущак, Директор інституту розвитку територій, Ігор Парасю Директор Проекту ПУЛЬС, Максим Бризіцький експерт Програми «U-LEAD з Європою», Андрій Гук, менеджер Програми Ради Європи та інші.

Захід відбувався під загальним модеруванням Сергія Чернова, Президента УАРОР, Голови Харківської обласної ради.

Пропонується ознайомитись з презентаціями спікерів відповідно до тематичної дискусійної панелі у якій вони брали участь. Завантажити можна натиснувши на посилання, що нижче:

В. Негода, Райрада — ОТГ — райдержадміністрація, шляхи подолання передумов конфлікту компетенцій;

А. Гук, Досвід впровадження всеукраїнського конкурсу журналістських робіт та обласних конкурсів;

М. Бризіцький, Державний нагляд за діялністю ОМС, перспективи реформування;

М. Бризіцький, Державний нагляд за діялністю ОМС, перспективи реформування.

 

Детальніше...

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація