Голова районної ради прийняв участь у виїзному засіданні Колегії Вінницької облдержадміністрації

20.04.18

19 квітня у приміщенні Тростянецької райдержадміністрації під головуванням керівника ОДА Валерія Коровія відбулося виїзне засідання колегії обласної державної адміністрації, присвячене підсумкам соціально-економічного розвитку Вінниччини за І півріччя поточного року.

У роботі зібрання взяли участь також голова обласної Ради Анатолій Олійник, народний депутат України Микола Кучер, очільники райдержадміністрацій та районних рад, міські голови міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад Вінниччини, керівники силових структур, департаментів та управлінь регіону.

Від Вінницького району були присутні голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, голова Якушинецької об’єднаної територіальної громади Василь Романюк та представник Вороновицької об’єднаної територільної громади Руслан Штогрин.

В рамках візиту на Тростянеччину відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення лікувального корпусу відділення реанімації та інтенсивної терапії Тростянецької центральної лікарні.

Після чого всі члени колегії оглянули фонтанну та центральну площу Тростянця.

Важливою подією для жителів селища також стало відкриття реконструйованого приміщення спорткомплексу «Колос», де проведено реконструкцію теплозабезпечення із заміною котлів, системи опалення та теплових мереж, проведено капітальний ремонт спортивної зали, приміщення для відпочинку, а також санітарно-технічних приміщень закладу.

Під час візиту до Тростянця учасники колегії ознайомилися із роботою Центру надання адміністративних послуг.

Стартувало зібрання із приємної події: за дорученням Президента України керівники області вручили 6-м мешканцям Вінниччини державні відзнаки й нагороди та Почесні грамоти Кабінету Міністрів України. Затим учасники засідання перейшли до розгляду питань порядку денного.

Відкриваючи засідання, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій відзначив, що Україна вже 4 роки перебуває в процесі бюджетної децентралізації.

Він нагадав, з якими проблемами зіштовхнулися українці на початку 2015 року: фінансова криза, непроста ситуація на Сході України, наявність рудиментів командно-адміністративної системи управління, посилення бюджетної централізації, демографічна криза, стрімке скорочення кількості зайнятих в сільській місцевості, різке погіршення якості надання соціальних послуг, а також загострення протиріч у визначенні цілей й популізму в прийнятті управлінських рішень.

Окремо голова облдержадміністрації зупинився на проблематиці добровільного об’єднання територіальних громад, наголосивши, що це не самоціль, а, насамперед, інструмент для покращення життя мешканців громад. Обговорючи кількість об' єднаних територіальних громад, Валерій Коровій, як мешканець селища Стрижавка, зазначив, що спілкуючись зі Стрижавським селищним головою стосовно добровільного об'єднання та приєднання до себе невеликих сільських рад, порадив розглянути питання та зауважив, що більш доцільно, на його думку, було б приєднання до міста Вінниці.  Можливо це, як він сказав, принесе більше користі мешканцям громади.  

Під час колегії учасники засідання також заслухали доповідь про основні показники економічного розвитку області за І квартал 2018 року та ще 7 позицій порядку денного, серед яких: хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування області, стан виконання бюджету за І квартал, здійснення заходів з благоустрою територій населених пунктів регіону, хід завершення 2017-2018 навчального року та реалізації Концепції «Нова українська школа», а також стан співпраці органів виконавчої влади із засобами масової інформації та громадськістю області. Крім того, в рамках колегії Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька інформувала присутніх про соціально-економічний розвиток громади.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація