Голова районної ради прийняв участь у відкритті меморіальної дошки культурному діячу польського походження Петру Яксі Биковському в с. Якушинці

04.06.18

Сьогодні, 4 червня 2018 року в с. Якушинці голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь у відкритті меморіальної дошки діячу культури  польського походження Петру Яксі Биковському. Захід відбувся за ініціативи ГО "Польсько-Український Фундамент Вінниччини". Зустріч приурочили 129-й річниці смерті драматурга, фольклориста, письменника, правознавця, соціолога, засновника першого театру на Поділлі. Петро Якса Биковський народився в 1823 році в с. Якушинці, де жив і творив з любов'ю до Поділля і України. 

Серед поважних гостей на урочистому заході були присутні голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, керуючий справами виконкому Якушинецької сільської ради Олександр Качан, представник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціальної політики Якушинецької сільської ради Наталя Білоус, голова ГО "Польсько-Український Фундамент Вінниччини" Ганна Радзіховська, депутат районної ради Людмила Марценюк, настоятель парафії Святого Миколая в с.Майдан Отець Василь Жинський.

Після звершення спільної молитви ведучі розповідали про життя митця та були прочитані уривки з його творів. Поклавши квіти до меморіальної таблиці, вислухали улюблену пісню польського та українського народів "Гей, Соколи!" у виконанні Вікторії Дрейчук. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація