Голова районної ради прийняв участь у фаховій майстерні з питання реформування вторинної ланки медицини

18.10.19

16 жовтня поточного року голова районної ради Сергій Сітарський взяв участь в одноденній фаховій майстерні для представників обласних та районних рад на тему: «Медицина: теорія та практика бізнес-планування медичних закладів», яка проходила в м. Києві в приміщенні сесійної зали Київської обласної ради. Фахова майстерня відбулась в рамках Проєкту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Захід організовано для представників районних рад, головних лікарів медичних закладів вторинного рівня, членів Української асоціації районних та обласних рад.

Під час фахової майстерні розглядались питання реформування вторинної ланки медицини, теорії та практики бізнес-планування медичних закладів, а також застосування нормативно-правової бази в діяльності рад. Модератором організованої зустрічі виступив експерт з медичних питань УАРОР, член Координаційної Ради Української Медичної Експертної Спільноти (УМЕС), член Президії Національної Лікарської ради Костянтин Надутий, який представив презентацію на тему: «Медицина: стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини». Оскільки майстерня проводилась в інтерактивній формі, то учасники після презентованої теми мали змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

В своїй презентації Костянтин Надутий піднімав також і питання сутності бізнес-планування некомерційного підприємства, його зміст та етапи. 

Учасники майстерні говорили про ризики та переваги реформи, про невідповідність бюджетування медичних закладів вторинного рівня та держзамовлення, про те, що утворення некомерційного підприємства не означає, що таке підприємство не повинно отримувати прибуток. Питань виникало багато, по деяким - бурхливі дискусії, не на всі були надані відповіді. Попереду ще багато роботи, внесення змін до законодавства, адже попереду ще багато невизначенності. По завершенню учасники отримали домашнє завдання, виконання якого мають продемонструвати вже на регіональних практикумах.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація