Голова районної ради прийняла участь в апаратній нараді...

22.09.20

21 вересня голова районної ради Тетяна Закревська прийнялоа участь в щотижневій апаратній нараді під головуванням голови районної державної адміністрації Євгенія Луценка. Участь в нараді також прийняли позаштатний радник голови РДА Микола Чухрія, керівник апарату райдержадміністрації Олена Орловська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав інформацію керівників структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Провідний інспектор сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Петро Олексій поінформував про перехід Вінницького району в «Жовту зону».

Головний лікар ЦПМСД Вадим Пасічник повідомив, що через збільшення випадків захворювання на COVID-19 введено другу мобільну медичну бригаду лікарів, які виїжджатимуть на виклики до людей з підозрою на коронавірусне захворювання COVID-19.

Голова РДА Євгеній Луценко звернувся до голови районної ради Тетяни Закревської з проханням підготувати інформацію щодо наявності правовстановлюючих документів (витягів з реєстру речових прав на нерухоме майно, свідоцтв на право власності) на об’єкти нерухомого майна, що підлягають передачі з спільної власності територіальних громад району в комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Головному спеціалісту - юрисконсульту апарату райдержадміністрації Ользі Форостяній Євгеній Васильович дав доручення перевірити наявність технічної документації на нерухоме майно, що перебуває у власності райдержадміністрації та у випадку відсутності замовити її виготовлення в бюро технічної інвентаризації. А також підготувати лист до Вінницької місцевої прокуратури у Вінницькій області щодо перевірки законності вирубки лісу в селі Зарванці Якушинецької ОТГ.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим  керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація