Голова районної ради прийняла участь в апаратній нараді...

10.11.20

09 листопада голова районної ради Тетяна Закревська прийняла участь в щотижневій апаратній нараді, яка проходила під головуванням голови районної державної адміністрації Євгенія Луценка. Нарада відбулась також за участю заступника голови РДА Миколи Чухрія, керівника апарату райдержадміністрації Олени Орловської, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав керівників щодо поточної ситуації у галузях охорони здоров’я, освіти, культури та в інших сферах району за минулий тиждень.

Народний аматорський вокальний ансамбль «З роси й води» Вінницького районного будинку культури на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Козацька родина», який проходив цими вихідних в Буковелі, став Лауреатом двох Гран-Прі Премій.

Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Олена Кугай зазначила, що навчальні заклади Вінницького району знаходяться на дистанційному навчанні. В Агрономічній школі проводяться роботи з перекриття даху. В Мізяківсько-Хутірському НВК  на завершальному етапі знаходиться ремонт коридору. Також проходить будівництво спортивних майданчиків в селах Мізяківські Хутори та Стадниця.

Головний лікар Вінницької центральної районної лікарні Олександр Кривов’яз повідомив, що у закладі на лікуванні в інфекційних відділеннях знаходиться 167 пацієнтів. В п’ятницю поступило в лікарню 45 хворих та 20 чоловік виписалось. 10 листопада, до Вінницької ЦРКЛ приїдуть лікарі з м.Херсон переймати досвід по лікуванню ковідних пацієнтів.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим  керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація