Голова районної ради прийняла участь в апаратній нараді...

02.11.20

02 листопада голова районної ради Тетяна Закревська прийняла участь в щотижневій апаратній нараді, яка проходила під головуванням голови районної державної адміністрації Євгенія Луценка.  В нараді також взали участь заступник голови РДА Микола Чухрій, керівник апарату райдержадміністрації Олена Орловська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Очільник району заслухав інформацію керівників структурних підрозділів та служб району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов'яз поінформував, що з 01.11.2020 року кількість ліжко-місць для прийому хворих на коронавірусну хворобу було збільшено з 118 до 150. На стаціонарному лікуванні у ЦРКЛ знаходиться 143 пацієнти, 66 з підтвердженим діагнозом COVID-19 та 77 мають підозру.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація