Голова районної ради на «Зірковому дивосвіті 2018» привітав обдарованих дітей Сокиринецької ОТГ

04.06.18

От і завершився навчальний рік, пора підвести підсумки та відзначити найкращих. 01 червня 2018 року в Міжнародний день захисту дітей у затишному, святково прикрашеному залі народного дому с. Сокиринці відбулось свято для обдарованих та здібних дітей Сокиринецького освітнього округу «Зірковий дивосвіт 2018». На урочистості завітали почесні гості - голова районної ради Сергій Сітарський, депутат Вінницької обласної Ради Олег Коров’ячук,  очільниця Сокиринецької ОТГ Лариса Мельничук.  

Керівники звернулись до учнів з вітальними словами, вдячністю за здобутки та найкращими побажаннями.

- Кожна дитина, яка сьогодні піднялась на сцену, своїми здобутками та перемогами доводить та переконує суспільство у бажанні вчитись, примножувати власний і розвивати суспільний інтелектуальний потенціал. Сьогодні ви - учнівська еліта, а в майбутньому станете елітою району, області та України. Хочеться подякувати всім учням за їх старання, досягнення поставленої мети та здобутки, педагогам - за розкриття учнівських талантів, невтомну роботу і результативність, батькам - за підтримку та допомогу, - зазначив у своєму вітальному слові голова районної ради.      

14 учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь своєї школи, громади та стали переможцями й призерами обласних та районних  олімпіад з базових дисциплін, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань, відзначили стипендіями, 34 учні отримали цінні подарунки та грошові винагороди за перемогу в творчих конкурсах, що проводилися в освітньому окрузі у 2017-2018 навчальному році.

Завдячуючи підтримці органів місцевого самоврядування та приватним підприємцям, діти отримали грамоти, подяки та солодощі!

Не забули і про педагогів. Було відзначено 12 учителів-наставників, які підготували переможців та призерів учнівських предметних олімпіад, а також призерів різноманітних творчих змагань і конкурсів.

Гарний настрій та позитивні емоції впродовж свята присутнім забезпечили аматори сцени.   

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація