Голова районної ради Ігор Шутак взяв участь в позачерговій сесії Гніванської міської ради

09.03.21

Сьогодні, за запрошенням Гніванського міського голови Володимира Кулешова голова районної ради Ігор Шутак взяв участь в позачерговій сесії Гніванської міської ради 8 скликання по питанню «Про прогнозування негативних наслідків відсутності ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-03-01 Вінниця-Гнівань-Триврів км 19+700-23+000, протяжністю 3,3 км (в межах міста Гнівань), яка перебуває на балансі державного підприємства «Служба автомобільних доріг у Вінницькій області» та шляхи їх попередження».

Сесію було скликано терміново у зв’язку із наростанням соціальної напруги в громаді внаслідок аварійного стану центральної дороги міста державного значення, який призводить до зростання аварійності, та з року в рік дорога стає ще більш непридатною до використання. Останні два роки передбачались кошти на проведення капітального ремонту, але з певних причин тендери проведені не були, а отже, кошти не були використані за призначенням. Гніванська міська рада, в свою чергу, в межах можливостей бюджету територіальної громади готова на співфінансування капітального ремонту.

Під час виступу голова районної ради Ігор Шутак зазначив, що ним буде ініційовано звернення від імені районної ради до Вінницької ОДА щодо передбачення видатків на вирішення питання ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Гніванської громади.

Внаслідок обговорень депутатським корпусом Гніванської міської ради прийнято рішення щодо звернення до відповідних обласних структур з метою вжиття термінових заходів для вирішення проблемного питання.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація