Голова районної ради Ігор Шутак разом із заступником взяли участь в щотижневій апаратній нараді

14.12.20

14 грудня голова районної ради Ігор Шутак та його заступник Григорій Дерун взяли участь в щотижневій апаратній нараді, яку проводив голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко. Участь в нараді взяли заступника голови районної державної адміністрації Микола Чухрій, керівник апарату районної державної адміністрації Олена Орловська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

В ході наради заслухали оперативну інформацію про поточну ситуацію угалузях охорони здоров’я, освіти та управлінні праці і соціального захисту населення.

Головний лікар Вінницької центральної районної клінічної лікарні Олександр Кривов'яз поінформував, що на минулому тижні після проходження акредитації Вінницькою центральною районною клінічною лікарнею було отримано вищу кваліфікаційну категорію. Розпочато та проводяться відповідні роботи по реконструкції системи киснезабезпечення головного корпусу КНП «Вінницької ЦРКЛ». Закуплено і протягом цієї неділі буде встановлено дизельний генератор на випадок відключення електроенергії. Олександр Леонідович зазначив, що на сьогодні завантаженість ліжкомісць хворими складає 90% від загальної кількості.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Томусяк поінформувала про продовження дистанційного навчання до 18 грудня 2020 року в  начальних закладах Вінницького  району.

За підсумками апаратної наради керівникам структурних підрозділів РДА та службам району надано низку доручень за відповідними напрямками роботи. 

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація