Голова районної ради Ігор Шутак провів робочу нараду з очільниками територіальних громад

21.04.21

З метою пришвидшення процесу використання територіальними громадами вільного залишку бюджетних коштів загального фонду по освітній субвенції, який утворився станом на 01.01.2021 року голова районної ради Ігор Шутак провів робочу нараду з очільниками Агрономічної, Вороновицької, Лука-Мелешківської, Стрижавської та Якушинецької територіальних громад із залученням начальника Управління Державної казначейської служби у Вінницькому районі Людмили Білоконь. Участь у нараді взяв голова Вінницької РДА Віталій Урдзік та представники фінансового управління Вінницької райдержадміністрації.  

На порядок денний наради винесено два питання:

1.Щодо приведення у відповідність місцевих бюджетів щодо використання вільного залишку бюджетних коштів загального фонду по освітній субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, який утворився станом на 01.01.2021 року на загальну суму 12352554,38 грн

2. Про передбачення коштів для виплат компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги у територіальних громадах відповідно до Постанову КМУ від 29.04.2004 року №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги».

За результатами обговорення напрацьований алгоритм покрокових дій для прийняття та приведення у відповідність бюджетних рішень у місячний термін, що надасть можливість використати кошти освітньої субвенції місцевими територіальними громадами за цільовим призначенням.

Додатково роз’яснено, що згідно Постанови КМУ від 29.04.2004 року №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» місцеві бюджети ТГ мають передбачати та виділяти кошти для здійснення виплат компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги у своїх територіальних громадах. 

В ході наради доручено ряд завдань стосовно подальшої діяльності та фінансування громадських організацій, які працюють на території району.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація