Футбольна та волейбольна команди Вінницького району вибороли золото на обласній спартакіаді

22.05.19

18 травня поточного року на базі Вінницького спортивного комплексу «Колос» відбувся другий етап обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад.

Головною метою проведення  спартакіади є пропаганда здорового способу життя із залученням депутатів усіх рівнів до занять фізичної культури і спорту, організації їх активного відпочинку та зміцнення здорової нації.

Учасників змагань привітали члени організаційного комітету: головний суддя змагань, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Олександр Олійник, голова Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Дмитро Лукавий.

Змагання відбулися з 5 видів спорту: міні футболу, волейболу, настільного  тенісу, шахів та шашок.

Честь нашого району захищали депутати Вінницької районної, Вінницько-Хутірської сільської, Стрижавської, Вороновицької селищних рад.

Баталії між колективами пройшли весело і на одному подиху. Учасники змагань з великим ентузіазмом виборювали призові місця.  Всі отримали багато позитивних емоцій та задоволення від ігор.

Уже 4 рік поспіль збірна команда Вінницького району з футболу у складі: Михайло Демченко (капітан команди), Олександр Мельник, Борис Саюк, Андрій Демченко, Юрій Цопа, Юрій Максименко,Віталій Сабатовський демонструє чудову гру та виборює першість.

Змагаючись у першій грі футбольна командна Вінницького району з рахунком 5:2 перемогла Тиврівський район. Другу гру розіграли з Козятинським районом вигравши з рахунком 5:2. Останню і вирішальну третю гру наші футболісти виграли з рахунком 4:2 в Піщанського району.

Футбольна та волейбольна команди Вінницького району показала гарний результат та заробили загалом 300 очків для району. Й тепер представлятимуть нашу область на Всеукраїнській спартакіаді в Чорноморську, яка відбудеться з 3 по 8 червня 2019 року.

Серед настільного тенісу четверте місце серед чоловіків виборов – Володимир Болебрух. З шашків третє місце посіла – Людмила Мазай.

Відтак перше загальнокомандне місце виборола збірна Томашпільського району, друге місце – Чечельницький район і третє місце вибороли Вінницький район.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація