Фантазії на тему кохання...

18.02.19

14 лютого до Дня Святого Валентина працівниками відділення денного перебування КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради спільно з представниками Будинку культури в приміщенні бібліотеки с. Стадниця був організований захід на тему: «Фантазії на тему кохання» для слухачів «Університету третього віку».

До дня закоханих у відділенні денного перебування відбувся літературний вечір: підопічні виконували пісні, розповідали цікаві історії свого життя, читали вірші українських поетів. А саме, Івана Франка «Тричі мені являлася любов»: і тричі Франкові «являлася любов», і тричі поет втрачав надію на щастя. Нерозділене кохання залишило по собі «невтішну тугу» і ліричну перлину – збірку «Зів’яле листя». Що ж було насправді  у Франка: Любов – хвороба, чи любов – вогонь, напевно – фантазія. Ось вона струна кохання. Не залишили без уваги і творчість Лесі Українки: «Лісова пісня»,  Павла Тичини «О, панно Інно» та «Коли в твої очі дивлюсь», Максима Рильського «На білу гречку впали роси», Володимира Сосюри «Так ніхто не кохав», або «Білі акації будуть цвісти», «Є в коханні і будні, і свято». Усі ці твори так, чи інакше сповнені великим почуттям – безумно реальним, іноді світлим, іноді болючим, коли взаємним, а коли й нерозділеним.

Українська лірика – найбагатша, найсвітліша, найщиріша – поети здебільшого, передають чудовою солов'їною мовою свої емоції, які линуть до інших людей, «заряджають» їх відчуттями, які пережив поет.

Зустріч завершилась розповідями про кохання за горнятком запашного чаю із солодощами.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація