Дякують за постійну допомогу і підтримку

30.08.19
Днями у с.Бохоники, на місцевому стадіоні, для ФК "Енергетик" відбулося відкриття ігрового сезону 2019-2020 років у другій лізі Вінницького району. На свято футболу завітав депутат Вінницької обласної ради та меценат команди Олександр Масленніков.
Зустрівшись із хлопцями перед початком гри, у якій вони, до речі, здобули впевнену перемогу із рахунком 6:4, депутат передав матеріальну допомогу капітану колективу Віталію Лялюку.
Футбол у Бохониках люблять і постійно грають у нього, проводять турніри між місцевими командами різного віку: від школярів до старшого покоління. Хлопцям для участі у змаганнях різних рівнів постійно потрібні кошти, адже необхідно оплатити внесок, роботу арбітра, пальне та транспорт для виїзних ігор тощо. Як розповідає місцевий обранець громади, активний вболівальник та гравець команди 40+ Валерій Авраменко, їх колектив має надійного мецената в особі обласного депутата Олександра Масленнікова. Він постійно підтримує спортсменів виділяючи власні кошти, зокрема, двічі на рік для підтримки ФК «Енергетик». 
- Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці. Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивну галузь. Бохоницькі футболісти - молодці, вони самостійно регулярно тренуються, підтримують газон поля в необхідному для гри стані, тож із задоволенням допомагаю їм у цьому, - наголосив обласний депутат.
Капітан Віталій Лялюк розповів, що їх команда складається з місцевих жителів. Це хлопці, котрі ведуть здоровий спосіб життя, показуючи приклад підростаючому поколінню та прищеплюючи юні любов до спорту. Гравці ФК «Енергетик» дякують Олександру Масленнікову за постійну підтримку колективу.
                                             Світлана ОСТАПЧУК.

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація