Двічі фіналісти першості України

22.03.18

Минулого тижня у селищі Немішаєве (Київської області) та місті Чернігів відбулись зональні змагання між чемпіонами з футзалу ВФСТ «Колос» АПК України із різних областей. Наш край на них представляли  юні футболісти, вихованці ДЮСШ «Десна», які нещодавно стали чемпіонами Вінницької області у згаданих змаганнях.
9 березня до Немішаєвого вирушили гравці 2005-2006 років народження. Вони зустрілись із чемпіонами Київської та Житомирської областей. Два напружених поєдинки, під час яких юні футболісти продемонстрували усі свої вміння, здобуті під час виснажливих тренувань та волю до перемоги, закінчились впевненою перемогою 6:3 та 5:1 футболістів Вінницького району. Вигравши зональні змагання, наші спортсмени вибороли право захищати честь краю у фіналі, де визначиться чемпіон України з футзалу першості  ВФСТ «Колос» АПК України.

Через тиждень, 16 березня, до Чернігова вирушила команда юних футболістів 2007-2008 років народження. Тут відбулись зональні змагання в яких наші спортсмени зустрілись із чемпіонами Житомирської та Чернігівської областей. Незважаючи на втому від довгої та виснажливої дороги, наші хлопці показали чудову гру, здобувши беззаперечні перемоги в обох поєдинках 3:0 та 4:1. Відтак також вибороли право захищати честь краю у фіналі.

Під час обох поїздок наші спортсмени мали потужну групу підтримки на чолі із керівником ВРО ВФСТ «Колос» АПК України Родіоном Юсумбелі, тренерами Андрієм Кулачком та Володимиром Яремою, також їх супроводжували батьки. Вони під час усіх ігор шалено підтримували земляків, чому заздрили інші команди та тренери. Адже це дуже важливо для юних спортсменів, знати, що твої перемоги комусь цікаві та потрібні. 

А загалом всі ці поїздки стали можливими завдяки підтримці керівників району - голів Вінницьких районних держадміністрації Михайла Демченка та ради Сергія Сітарського, депутатського корпусу, очільника федерації футболу району Олександра Мельника. Також наші юні футболісти мали підтримку спонсорів: компанія «Кока-Кола», ТОВ «Солодка мрія» (директор Наталія Побережна), ТОВ «Ковінько-Ковбаси» (Людмила Яворська).
Наразі попереду завершальний етап змагань, бажаємо нашим юним спортсменам успіхів та перемог.

За матеріалами Вінницької
регіональної газети "Подільська зоря"

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація