Довгожителя з Переорків привітали з 90-річним ювілеєм

20.08.20

19 серпня свій славний 90-ий ювілей відзначив знаний та поважний житель села Переорки Мізяківсько-Хутірської сільської ради –  Варваров Володимир Сергійович.

У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками, квітами до нього на гостину завітали голова районної ради Тетяна Закревська, депутат районної ради Михайло Демченко, голова районної ветеранської організації Петро Василинич та голова Мізяківсько-Хутірської сільської ради Василь Король

Гості щиро віншували довгожителя подарунками та бажали йому міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя. Ювіляру вручили грамоту районної державної адміністрації, районної ради і районної організації ветеранів та грошову винагороду.

Володимир Сергійович — вольовий, мудрий, справжній патріот своєї Вітчизни. Все своє життя він присвятив служінню людині, гідно виконуючи клятву Гіппократа. З 1967 року року працював фельдшером у фельдшерсько-амбулаторному пункті села Переорки та опікувався здоров’ям і медичними проблемами громади.

Сьогодні Володимир Сергійович живе з дружиною в своєму рідному селі, в якому народився і пропрацював все життя. Разом з дружиною виховали сина і дві дочки та мають трьох онуків.

Ще раз вітаємо ювіляра та його родину з таким святом, бажаємо всім здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація