Довгожителя села Лаврівка привітали з 90-річним ювілеєм!

10.07.20

10 липня свій поважний 90-річний ювілей відзначив шанований та знаний житель села Лаврівка – Давидюк Петро Романович.

Петро Романович очікував на гостей і з самого порогу зустрічав їх щирою посмішкою. А привітати ювіляра із визначною датою завітали голова районної ради Тетяна Закревська, депутати районної ради Михайло Демченко та Марія Гудзь, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, секретар Лаврівської сільської ради Галина Мельник та голова первинної ветеранської організації Віра Веселкіна.

Гості щиро вітали ювіляра, бажали довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу, адже, довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддав часточку своєї душі і серця заради кращого життя. А ще побажали довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.

Окрім приємних та гарних слів, ювіляру презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Отримав подарунки іменинник і від сільської ради. Приймаючи вітання від гостей, Петро Романович щиро радів поважним гостям, що не забули про нього. У свої дев’яносто іменинник почувається добре. Охоче розповідає про своє життя.

Багата на всілякі події доля Петра Романовича. Довелося пережити голодомор 1932-1933 рр., Другу світову війну 1941-1945 рр. В молодому віці залишився без батька, який загинув на війні. Працював все життя будівельником на місцевому колгоспі. Він був майстром на всі руки. Мабуть, в селі не було жодної хати, до якої будівництва б не доклав своїх зусиль іменинник. Але не дивлячись на всі життєві виклики, ювіляр зберіг у своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з односельчанами.

Петро Романович разом з дружиною виховали двох дітей, дочекались чотирьох онуків та мають восьмеро правнуків.

Щиро хочеться побажати Петру Романовичу та всій дружній родині відмінного здоров’я, безмежного щастя та безхмарного неба. Нехай подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду в історії, яку він зміг гідно прожити.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація