З 95-річним ювілеєм привітали довгожителя села Хижинці

21.07.20

20 липня свій 95-річний ювілей відзначив поважний житель села Хижинці Сокиринецької ОТГ Бабійчук Володимир Степанович.

З нагоди поважного ювілею до оселі ювіляра завітали голова районної ради Тетяна Закревська, голова Сокиринецької ОТГ Мельничук Лариса Дмитрівна, начальник з питань культури, молоді, спорту і соціального захисту Сокиринецької ОТГ Валентина Чокур та голова первинної ветеранської організації с.Хижинці.

Гості вручили Володимиру Степановичу грамоту районної державної адміністрації, районної ради і районної організації ветеранів, грамоту Хижинецької сільської ради Сокиринецької ОТГ та грошову винагороду. Висловили йому свою вдячність за військові подвиги, трудову діяльність, побажали міцного здоров’я, радості, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини, мирного неба над головою та ще довгих років життя.

«Довгожителі – це жива історія краю. Складну життєву дорогу Ви пройшли гідно, були учасником історичних подій і працювали на благо майбутнього покоління. Низький уклін вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності  перед  лихоліттями війни», - сказала у своєму вітальному слові голова районної ради Тетяна Закревська.

Народився ювіляр в селі Латанці Тростянецького району в селянській багатодітній родині, де було четверо дітей, мужньо пережив багато трагічних подій, які випали на його долю: голодні 30-ті роки, Друга світова війна, важкий повоєнний період. Другу світову війну пройшов розвідником. Після війни майже все життя пропрацював на залізничній дорозі. Разом з дружиною виховав сина та дочку, є уже четверо дорослих онуків, а ще пишається дідусь і трьома правнуками. На жаль, дружини поряд вже немає, то ж дарує свою любов дітям, онукам та правнукам. 

Ще раз вітаємо ювіляра та його родину з таким святом, бажаємо здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація