Довгожительку села Лука-Мелешківська привітали з 90-річним ювілеєм

21.12.20

20 грудня 2020 року свій славний 90-й ювілей мудрості та багатого життєвого досвідувідзначила знана і поважна в селі Лука-Мелешківська людина – Кирилишина Галина Яківна. Привітати ювілярку з такою поважною датою завітали голова Вінницької районної ради Ігор Шутак, голова Вінницької районної державної адміністрації Євгеній Луценко, голова районної ветеранської організації Петро Василинич та представники Лука-Мелешківської сільської ради. Гості віншували шановну ювілярку з Днем народження, висловлюючи свою вдячність за важкі роки життя, тяжку працю, складні випробування, які не побороли в ній почуття оптимізму, відповідальності і віри в щасливе майбутнє. Окрім приємних та гарних слів презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду.

Сталось багато подій, відбулись кардинальні зміни в суспільстві, народилось і виросло не одне покоління, а вона, гідно витримавши всі виклики долі, продовжує радіти життю, ділитись своїм життєвим досвідом та позитивом.  

Народилась іменинниця в селі Ломарів Могилів-Подільського району в сім’ї лісника. Життєвий шлях Галини Яківни непростий, тернистий, як і у всіх тих, хто пройшов через голодомори, лихоліття війни та важкі часи післявоєнної відбудови. Як і все покоління тих років, вона багато і тяжко працювала, під час війни підтримувала місцевих партизанів, а після − відбудовувала господарство. Тривалий час Галина Яківна пропрацювала разом з чоловіком робітницею на підстанції станції Тюшки. Чоловік іменниці працював на цій же  станції начальником. На жаль, другої половинки вже 26 років немає поряд. Разом з чоловіком вони народили та виховали двох доньок. Життя було важке, але попри всі важкі випробування, іменинниця зберегла в своєму серці оптимізм, любов, велику жагу до життя, якою ділиться з онуками, правнуками та праправнуком. Сьогодні вона проживає разом з дочкою та її родиною. Іменинниця дуже любить і пишається своєю родиною, адже її оточують 4 онуки, 8 правнуків та 1 праправнук.

Щиро хочеться побажати Галині Яківні та її родині відмінного здоров’я, безмежного щастя та безхмарного неба. Нехай подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду в історії, яку вона змогла гідно прожити.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація