«Довгожителі - наша історія і приклад для наслідування: в селі Ільківка вітали з 90-річним ювілеєм»

13.02.20

12 лютого свій славний 90-й ювілей мудрості та багатого життєвого досвіду відзначила знана і поважна в селі Ільківка людина – Пахнюща Вікторія Миколаївна. Не зважаючи на такий поважний вік, ювілярка зберегла ясність пам’яті, усміхнена і привітна.

Привітати ювілярку з такою поважною датою завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков,  голова районної ветеранської організації Петро Василинич, секретар Ільківської сільської ради Марія Дем’янова та голова первинної ветеранської організації Ільківської сільської ради В’ячеслав ФедосенкоТакий почесний ювілей - велике свято в родині, на яке вона з’їхалась в цей день до іменинниці з подарунками та привітаннями. Почесних гостей в затишній оселі разом з Ганною Іванівною зустріла її діти. Гості віншували шановну ювілярку з Днем народження, висловлюючи свою вдячність за важкі роки життя, тяжку працю, складні випробування, які не побороли в ній почуття оптимізму, відповідальності і віри в щасливе майбутнє. Окрім приємних та гарних слів презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Обласний депутат Олександр Масленніков вручив ювілярці грошову винагороду, а від сільської ради Вікторія Миколаївна отримала подарунок.

Сталось багато подій, відбулись кардинальні зміни в суспільстві, народилось і виросло не одне покоління, а вона, гідно витримавши всі виклики долі, продовжує радіти життю, ділитись своїм життєвим досвідом та позитивом.  

Життєвий шлях Вікторії Миколаївни непростий, тернистий, як і у всіх тих, хто пройшов через голодомори, лихоліття війни та важкі часи післявоєнної відбудови. Все життя іменинниці пройшло на території Ільківської сільської ради. Народилась вона в селі Горбанівка, де вчилась, працювала, а після одруження переїхала до Ільківки, де і проживає на сьогоднішній день. Віру Миколаївну всі знають як відповідального працівника, працьовиту і сумлінну господиню. Сорок років пропрацювала вона на колгоспних ланках та одночасно працювала санітаркою в дитячому відділені лікарні ім.Пирогова. За своє життя та роки праці має статус «Учасника бойових дій» та заслуженого працівника. Але на першому місці завжди була родина. Разом з чоловіком Нікандром Пахнющим вони виростили четверо дітей: два сина та дві доньки. Їх вихованню багатодітна мама приділяла багато уваги та обдаровувала любов’ю, не дивлячись на важку роботу та домашнє господарство. На жаль, вже дуже давно поряд немає другої половини. Але попри всі ці важкі випробування, іменинниця зберегла в своєму серці оптимізм, любов, бадьорість та велику жагу до життя, якою ділиться з онуками та правнуками. Сьогодні оточують своєю любов’ю Вікторію Миколаївну п’ятеро онуків та вісім правнуків. Іменинниця дуже любить їх, пишається, що вона така багата бабуся та прабабуся.

Щиро хочеться побажати Вікторії Миколаївні та її родині відмінного здоров’я, безмежного щастя та безхмарного неба. Нехай подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду в історії, яку вона змогла гідно прожити.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація