Довгожителі - наша історія і неоціненний досвід життя: в селі Агрономічне вітали з 90-річним ювілеєм

03.11.20

01 листопада 2020 року свій поважний 90-річний ювілей в селі Агрономічне святкувала поважна жителька села - Лукіянчук Надія Іванівна. Привітати іменинницю з ювілейним Днем народження завітали голова Вінницької районної ради Тетяна Закревська, голова Вінницької районної державної адміністрації Євгеній Луценко, голова Вінницької районної організації ветеранів України Петро Василинич та голова первинної ветеранської організації Валентина Зіміна. Вітаючи іменинницю, гості бажали довгих років життя, міцного здоров’я, миру та сімейного благополуччя, достатку, шани і поваги від людей, родинного затишку та радощів від дітей, онуків та правнуків. Висловлювали слова вдячності і поваги за мудрість, активність, щирість та добре серце, за те, що терпляче несла важкий хрест життєвих випробувань, покладаючись на Господа, власні сили і добрих людей. Окрім приємних та гарних слів презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів, грошову винагороду та квіти. Надія Іванівна дуже чекала на поважних гостей, готувалась заздалегідь. В очах ювілярки  виднілись сльози радощів та хвилювання від приємної миті вітання. Приймаючи вітання від гостей, Надія Іванівна щиро раділа і не вірила своїм очам, що до неї завітали такі поважні гості, що не забули про неї. Їй хотілось розказати про своє життя в усіх подробицях, адже не дивлячись на свої роки, чудово пам’ятає все з самого дитинства.

Життєвий шлях ювілярки видався нелегким. Як і у всіх довгожителів, які народились на початку двадцятого століття, життя Надії Іванівни було непросте, з викликами та випробуваннями, адже вона пройшла голодомори, лихоліття війни та важкі часи післявоєнної відбудови. Народилась іменинниця в селі Струсове Мурованокуриловецького району,  де росла, працювала, одружилась і народила діточок. Разом з чоловіком вони народили та виховали трьох дітей: доньку та двох синів. В село Агрономічне переїхала з родиною після одруження дочки, побудувала з чоловіком оселю і по сьогоднішній день проживає в ній разом з онуком та правнуками. Трудовий шлях Надії Іванівни був важкий і тернистий: працювала в рільничій бригадіта на садках Дослідної станції с. Немирчі Мурованокуриловецького району. З  часом дослідна станція перебазувалась у Вінницький район, і Надія Іванівна  продовжила в ній роботу вже в Агрономічному. Перед виходом на пенсією в тій же дослідній станції працювала помічником кухаря в столовій. Особливо важкі роки були під час голодоморів, війни та в післявоєнні роки. Згадує, що завжди приходилось важко працювати. Зі сльозами на очах згадувала, як в період голодомору ховала в пазуху зібрані зернини пшениці, аби не померти з голоду. Згадує, як важко і страшно прийшлось, коли село було окуповане німцями, і як попри все, допомагали партизанам, аби пришвидшити велику перемогу.   

На жаль, вже 14 років поряд немає другої половинки, але не дивлячись на все, Надія Іванівна радіє життю, активно справляється по домашньому господарству. Не уявляє своє життя без праці та взагалі не дивиться телевізор, черпаючи та віддаючи увагу, ніжність та любов своїй родині, яка завжди поряд і якою іменинниця дуже пишається. Ювілярка має шістьох онуків та семеро правнуків. Іменинниця не хотіла відпускати гостей, їй хотілось якомога більше розказати про своє життя, яке було важким, але в той же час цікавим та різнобарвним. Наостанок, прочитала весільне привітання, яке готувала на весілля онука, вразивши своєю відмінною пам’яттю. Енергія та блиск в очах ювілярки не відпускали і заряджали позитивом.

Щиро хочетьсяпобажати Надії Іванівні та всій дружній родині відмінного здоров’я, безмежного щастя та безхмарного неба. Нехай подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишаться позаду в історії, яку вона змогла гідно прожити.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація