Довгожителі – це жива історія краю: в селі Стадниця вітали з 90-річним ювілеєм

28.10.19

27 жовтня свій 90-річний ювілей відзначила корінна жителька села Стадниця Кирик Парасковія Андріївна.

З нагоди поважного ювілею до оселі довгожительки завітали голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, Стадницький сільський голова Владислав Яклюшин та секретар сільської ради Олена Кирик. Гості вручили Парасковії Андріївній грамоту районної державної адміністрації, районної ради і районної організації ветеранів та грошову винагороду. Висловили їй свою вдячність за трудову діяльність, побажали міцного здоров’я, радості, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини, мирного неба над головою та ще довгих років життя.

«Довгожителі – це жива історія краю. Складну життєву дорогу, Ви пройшли гідно, були учасником історичних подій і працювали на благо майбутнього покоління. Низький уклін вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності  перед  лихоліттями війни», - сказав у своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Михайло Демченко.

Голова районної ради Сергій Сітарський звернувся до іменинниці зі щирими словами вітання: «Вітаю Вас, шановна Парасковія Андріївна, з таким почесним ювілеєм. Ви є нашою живою історією, прикладом сили духу, мужності та мудрості. Дивлячись на Вас, заряджаєшся позитивом та енергією, і розумієш, що потрібно жити, творити, працювати. Тому хочеться побажати Вам здоров’я, довгих років життя, уваги від рідних, від влади та держави, процвітання і злагоди Вашій дружній родині». 

Народилась ювілярка в селянській сім’ї, мужньо пережила багато трагічних подій, які випали на її долю: голодні 30-ті роки, Друга світова війна, важкий повоєнний період. Після закінчення семи класів все трудове життя пропрацювала на колгоспних нивах рідного села ланковою. На жаль, чоловік помер дуже рано, в 42 роки залишилася вдовою. Відтак сама боролася зі всіма життєвими проблемами. Парасковія Андріївна виховала трьох дітей – двох синів і доньку, є уже п'ятеро дорослих онуків. Пишається бабуся трьома правнуками і мріє  дожити до того часу, щоб потішитися ще й праправнуками.

Односельчани люблять, поважають і шанують  Парасковію Андріївну. Пишаються нею і рідні. А син та онук, з якими вона проживає, захоплюються її оптимізмом. Попри всі пережиті негаразди і прикрощі нелегкої долі, ювілярка зберегла в своїй душі неймовірну доброзичливість, оптимізм, любов до життя і віру в людей.

У свій День народження  ювілярка побажала усім гостям міцного здоров’я та посмішок на обличчі. Саме це, за її словами, допомогло їй пережити життєві перипетії та лишитися молодою у душі. Обіцяла, приймати гостей і в 100 років.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація