Довгожителі - наша історія і неоціненний досвід життя: в селі Вінницькі Хутори вітали з 90-річним ювілеєм

05.12.19

Довгожителі – це жива історія нашого краю. І нам - наступним поколінням потрібно їх цінувати, переймати безцінний життєвий досвід, пишатися їхньою життєвою мудрістю, незламністю та оптимізмом.

04 грудня, у велике свято - введення в Храм Пресвятої Діви Марії, свій поважний 90-річний ювілей святкувала жителька села Вінницькі Хутори - Чернецька Ніна Семенівна. Привітати іменинницю з ювілейним Днем народження завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної організації ветеранів України Петро Василинич, Вінницько-Хутірський сільський голова Валерій Кравченко з представниками сільської ради. Гості щиро вітали ювілярку, бажали довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу, адже, довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавала часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Окрім приємних та гарних слів, ювілярці презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Квіти, грамоту та грошову допомогу вручив Ніні Семенівні і очільник громади Валерій Кравченко.

Голова районної ради Сергій Сітарський звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя». 

Життєвий шлях ювілярки видався нелегким. В селі Вінницькі Хутори вона народилась, виросла, працювала, одружилась, народила діточок і до сьогоднішнього дня проживає в своєму рідному селі.Так сталось, що на її долю випало чимало випробувань: голодомор, війна, період повоєнної відбудови. Все життя ювілярка пропрацювала на теплицях Вінницького олієжиркомбінату. Вже після виходу на пенсію не працювала - не дозволяв стан здоров’я. Разом з чоловіком вони виховали сина і доньку.На жаль, вже прройшло більше п’яти років, як поряд немає чоловіка - другої половинки, з якою прожила довге подружнє життя в любові та злагоді. Не дивлячись на такий поважний вік, Ніна Семенівна проживає одна, пораючись по домашньому господарству. Звичайно, поряд постійно велика родина. Ювелярка, окрім двох дітей, має ще чотирьох онуків та вісім правнуків. Не зважаючи на всі життєві виклики та випробування, ювілярка зберегла в своєму серці оптимізм, любов та велику жагу до життя, якими ділиться з родиною. Іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.

Отже, побажаємо ювілярці та її родині ще довгих років життя, здоров’я, щастя та Божого благословення. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація