«До Вас із піснею»: у Некрасовському будинку культури відбувся звітний концерт

04.11.19

Кожного року підсумком плідної роботи сільських будинків культури є проведення звітних концертів. Днями, прозвітували про свою роботу і працівники сільського будинку культури в селі Некрасово, який очолює творча і талановита Майя Жмуцька. Аматори сцени гостинно запросили у чарівний світ української пісні, танцю та театрального мистецтва.  

На концерт завітали почесні гості: голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський,та депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков.

Концертна програма під назвою «До Вас із піснею» була насиченою та багатогранною, зачарувала, як хореографічними, так і вокальними номерами. Так, своїми мелодійними голосами та чудовим виконанням пісень радувалижіночий вокальний ансамбль «Дивоцвіти», гурти «Подоляночка», «Тріо гарного настрою». Порадували вокальною майстерністю Ганна Гула, Ірина Заболотна, Анастасія Соколовська, Тетяна Мицик та інші. Також у програмі були хореографічні постановки у виконанні «Сан Шедовс» (хореограф Олена Попова).

Зі словами привітання виступив голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, який подякував усім учасникам творчих колективів за їх майстерність та вміння дарувати радість людям, незважаючи на негаразди. Побажав всім здоров’я, плідної роботи на благо своєї громади та подальшої популяризації аматорського мистецтва на селі: «Хочеться висловити велику подяку всім учасникам звітного концерту, адже він був проведений на достойному рівні, а концертна програма виявилась дуже насиченою, різноманітною та цікавою. Можна з впевненістю сказати, що Некрасово - співуче село, і доказом цього були бурхливі оплески та щирі посмішки глядачів. Насолоджуючись виступами жіночих колективів, хочеться побажати, щоб у творчому житті громади приймало участь побільше чоловіків. Висловлюю вдячніть за організацію і завідуючій сільського клубу Майї Жмуцькій. Успіхів і процвітання! Зі святом!».

Вітаючи аматорів сцени, обласний обранець Олександр Масленніков наголосив: «Ви своєю щоденною працею зберігаєте та примножуєте національні традиції українського народу. Передаєте свої знання та уміння молодому поколінню виконавців та танцюристів. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, були оберегами історії нашого народу та зберігали культурний спадок. Щиро дякую Вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі здобутки у вихованні ю покоління».

Також, Олександр Масленніков подарував кошти на закупівлю обігрівачів у бібліотеку та кабінет викладачів, що знаходяться у клубі.

Фінальною родзинкою свята стала пісня «Многая літа», яка викликала бурю аплодисментів.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація