До сесії районної ради готувалась постійна комісія з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку

11.12.20

 З метою підготовки до 2 сесії районної ради засідала постійна комісія районної ради з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку, в якій взяли участь голова комісії Андрій Демченко,  заступник комісії Михайло Тушевський, секретар комісії Анастасія Молдован та члени комісії Катерина Якимчук, Вадим Сташко, Катерина Мельник, Юлія Василюк, Олександр Король та Михайло Янченко. Активну участь в засіданні комісії взяли голова Вінницької районної державної адміністрації - Євгеній Луценко та  його заступник - Микола Чухрій. В роботі постійної комісії також прийняли участь і представники закладів та установ району, яких стосувались питання порядку денного.

Голова комісії Андрій Демченко розпочав засідання з ознайомлення з порядком денним, який нараховував 17 питань. 16 питань - це проєкти рішень, які пропонується винести на розгляд 2 сесії районної ради, яка запланована на 22 грудня 2020 року.

У зв’язку з децентралізацією, зміною адміністративно-територіального устрою та зміною розподілу повноважень в місцевих органах самоврядування, на розгляд комісії винесені наступні питання: припинення діяльності комунальних закладів та установ районної ради шляхом ліквідації; початок процесів реорганізації районних рад, які увійшли до складу новоутвореного Вінницького району; питання передачі майна в комунальну власність територіальних громад району. Розглядали депутати і бюджетні питання: звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року,  проєкту розпорядження Вінницької райдержадміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік» та два питання щодо преміювання директора загальноосвітнього закладу та директора КНП «Вінницький районний ЦПМСД».  

За результатами розгляду всі питання винесено на розгляд сесії районної ради та погоджено проєкт розпорядження Вінницької райдержадміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік».  

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація