До сесії районної ради готувалась постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту

04.03.21

Під керівництвом Максима Студілка у зв’язку зі скликанням 11 березня 2021 року 5 сесії районної ради засідала постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту. Розпочали з погодження проєкту змін до Регламенту районної ради, який передбачаєприйняття рішення сесії з будь-якого питання після його обговорення і затверджується в цілому районною радою більшістю голосів депутатів від їх загального складу, а прийняття рішення без обговорення питання допускається лише в випадках, зазначених Регламенті. Глава про постійні комісії доповнюється пунктом про те, що засідання постійних комісій у окремих випадках можуть проводитись онлайн в режимі реального часу із застосуванням можливостей сучасних інформаційних технологій.

Одноголосно членами комісії погоджені проєкти рішення по змінах до районного бюджету, а саме, про направлення вільного залишку бюджетних коштів загального фонду по освітній субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, який утворився станом на 01.01.2021 року, по затвердженню звітів про виконання бюджетів районних рад, які знаходяться в стадії реорганізації, по припиненню Контрактів з директорами комунальних закладів та установ, а також питання щодо передачі майна до комунальної власності територіальних громад Вінницького району для належного функціонування закладів та установ на виконання норм ЗУ 1009-IX від 17.11.2020 року.

На останок розглянули лист ГО «Громадянський рух «Всі разом» від 17.02.2021 року з пропозицією створення у Вінницькій районній раді міжфракційного депутатського об’єднання «Всі разом - за сім’ю!», шляхом підписання відповідного Меморандуму, по якому прийнято рішення ознайомити з листом всіх депутатів районної ради з метою вивчення питання та прийняття відповідного рішення. Члени комісії розглянули та обговорили 36 питань. За результатами на розгляд та затвердження сесії винесено 33 проєкти рішення, по інших питаннях прийняті відповідні рішення.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація