До пленарного засідання готувалась постійна комісія з питань розвитку інфраструктури

18.12.20

17 грудня 2020 року в залі засідань на друге засідання зібралась постійна комісія районної ради з питань розвитку інфраструктури.

На засідання прибуло 7 членів постійної комісії. Так, в роботі постійної комісії взяли участь голова постійної комісії Юрій Студент, секретар постійної комісії Ольга Білик та  члени комісії: Микола Остапчук, Ірина Романчук, Олександр Білецький, Олександр Жамба, Олена Поповиченко. В роботі комісії також прийняли участь заступник голови районної ради Григорій Дерун, заступник голови Вінницької РДА Микола Чухрій, представники комунальних установ, закладів районної ради, управлінь та відділів районної державної адміністрації, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, працівники виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Рогатюк Тетяна.

Розпочали засідання з привітань з Днем народження депутата Миколу Остапчука з найкращими побажаннями міцного здоров’я, успіхів та плідної співпраці на благо громад Вінницького району.

На порядок денний комісії виносилось 24 проєкти рішень, один з яких «Про припинення КЗ «Дитячо – юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради шляхом ліквідації» було виключено з порядку денного, оскільки відповідно до іншого проєкту рішення даний заклад передається в комунальну власність новоутвореної Стрижавської територіальної громади.

Інші проєкти рішень за результатами обговорення з незначними доопрацюваннями одноголосно були винесені на 2 сесію районної ради, яка відбудеться 22 грудня 2020 року. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація