До Дня Святого Миколая солодкі подарунки для вихованців Стрижавського та Прибузького інтернатів

20.12.19

19 грудня - в День Святого Миколая розпочинаються найказковіші дні в році – новорічно-різдвяні свята, і це якраз час для загадування бажань та отримання подарунків. Саме в цей день, з теплими привітаннями та побажаннями до Стрижавського дитячого будинку – інтернат та Прибузької допоміжної школи - інтернат з солодкими подарунками завітали почесні гості.

Вручити солодкі подарунки вихованцям Стрижавського дитячого будинку – інтернат завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Олег Бегус, депутат районної ради Михайло Демченко та  Стрижавський селищний голова Таїсія Короленко.

У святковій залі з красунею-ялинкою на почесних гостей з нетерпінням очікували вихованці разом з керівником закладу Василем Ліцьким.

Керівники району побажали дітлахам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та завжди залишатися сповненими віри у щасливе майбутнє, щоб частіше траплялись дива. Побажали по більше подарунків, посмішок, радощів та святкового настрою.

Свято Миколая – чудова нагода робити добрі справи, дарувати тепло свого серця і турботу тим, хто її найбільше потребує і чекає. Безумовно, це діти, поруч з якими немає найрідніших і найдорожчих людей - батьків.

Привітавши вихованців Стрижавського дитячого будинку – інтернат, керівники продовжили гарну справу і поїхали дарувати солодкі подарунки від Святого Миколая ще вихованцям Прибузької допоміжної школи - інтернат.

Очільниця закладу Ніла Правдюк разом зі своїми підопічними зустріли у святковій залі голову районної ради Сергія Сітарського та заступника голови районної державної адміністрації Олега Бегуса щасливими посмішками та сяючими оченятами. Адже, до закладу завітало свято: поважні гості приїхали з подарунками, на які так чекали всі діти.

Сергій Сітарський та Олег Бегус вручили солодощі дітлахам та привітали зі святом Миколая та наступаючими новірчно-різдвяними святами. Побажали здоров’я, успіхів у навчанні та у всіх справах, щастя, гарного настрою, посмішок та позитиву. А ще побажали, щоб дива і приємні подарунки були не лише у свята, а протягом року.

Очільники закладів Ніла Правдюк та Василь Ліцький подякували почесним гостям Сергію Сітарському, Олегу Бегусу та Михайлу Демченку за те, що підтримують гарну традицію - не забувають про їх діточок, створючи диво  та даруючи дітям щастя і позитивні емоції. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація