Для людей похилого віку проведено тренінг «Ти – творець свого щастя. Твоя мета досяжна, прямуй до неї, розвивай себе. Діючи разом, ми робимо наше життя кращим»

30.03.18

Протягом березня 2018 року працівниками відділення денного перебування Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування»  Вінницької районної ради проведено тренінги на тему: «Ти – творець свого щастя. Твоя мета досяжна, прямуй до неї, розвивай себе. Діючи разом, ми робимо наше життя кращим».Метою такого тренінгу є допомога людям, в тому числі похилого віку, розкривати свої можливості і розвивати їх, щоб сприяти розширенню свідомості і втіленню найкращих задумів – i, таким чином, робити кращим життя інших людей.

Тренінги проводились на базі Будинків культури с. Сокиринці, с. Щітки, с. Стадниця. Громадяни похилого віку поповнили свої теоретичні знання відповідно до даної теми, прийняли участь в практичних психологічних вправах, поспілкувалися та обмінялися життєвим досвідом.

Наприкінці учасників пригостили гарячими напоями та солодощами, і всі присутні мали змогу ще поспілкуватись, поділившись набутим досвідом та позитивом.

Це тільки початок, і такі тренінги ще будуть проводитись і в інших населених пунктах району. Адже мета такого тренінгу - змінити світ на краще і зробити людей щасливішими.  

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація