«Дивовижний світ писанок»

18.04.19

17 квітня працівниками відділення денного перебування Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради спільно з представниками будинку культури с. Стадниця проведено чергове заняття для слухачів «Університету третього віку» факультету «Декоративно-прикладного мистецтва» на тему: «Дивовижний світ писанок».

Писанка – це неповторний витвір народного мистецтва. Виготовлення писанок пов’язують з дохристиянським звичаєм зустрічати весну, з пробудженням землі, початком сільськогосподарських робіт, а пізніше – з Пасхою. Писанки – це важлива складова української культури, народних традицій. Тому ознайомлення з витоками писанкарства, техніками розпису писанок є важливими у вихованні до традицій українського народу.

Розкрити цінність і символіку писанки як унікального витвору української культури вдалося майстрині Валентині Василівні. У ході творчого процесу підопічні зробили чудові подарунки своїм рідним до Великодня – різнобарвні, яскраві, обрамлені своєрідними візерунками та народними орнаментами. Саме так відроджується давнє обрядове українське мистецтво.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація