Дитячо-спортивним майданчикам бути...

27.06.19

Нещодавно було визначено переможців 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, цьогоріч на нього від Вінницького району було подано 16 проектів.

Серед них рішенням Конкурсної ради було визнано 5 проектів-переможців.

Цього року найбільш актуальними напрямками поданих проектів були такі, як будівництво спортивних та дитячих майданчиків, модернізація мереж вуличного освітлення, впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій в закладах бюджетної сфери.

Одним із переможців став проект, втіленням в життя якого переймається депутат Вінницької обласної ради Олександр Масленніков - «Спорт – об’єднає наші громади!» (Медвеже-Вушківська, Бохоницька, Пултівецька сільські ради). Його метою є встановлення дитячо-спортивних майданчиків на територіях згаданих поселень. Ці очільники громад підтвердили співфінансування задля встановлення спортивних майданчиків.

Днями відбулася перша робоча зустріч, на якій із сільськими головами Бохоників, Пултовець, Медвежого Вушка обговорили результати обласного конкурсу розвитку територіальних громад. На ній був присутній зокрема і Олександр Масленніков.

Під час конструктивного діалогу визначили місця, де будуть розташовані майданчики,  обговорили проблемні питання і знайшли шляхи їх вирішення.

Олександр Масленніков зауважив наскільки важливою є участь громад у конкурсі проектів розвитку, адже це додаткова можливість залучення коштів із обласного бюджету, яка дасть можливість втілити в життя вкрай важливий для поселень проект: «Сподіваюсь вже невдовзі розпочнеться облаштування спортивних майданчиків для юних мешканців Бохоників, Пултовець та Медвежого Вушка. Адже вкрай важливо, аби наші діти зростали здоровими та щасливими».

 


За матеріалами Вінницької
регіональної газети
«Подільська зоря»
 
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація